Luksusbolig netop kommet til salg i Tommerup: Se hvad du skal smide for Tommerups dyreste adresser her

dato

Højsletten 48 er netop kommet til salg til hele 4,295 mio. kroner, hvilket gør den til en af de dyreste boliger til salg i Tommerup.

Villaen på Højsletten 48 er på 195 m² og kom på markedet d. 05-02-2025 hos Nybolig Tommerup - Palle Jensen. Udover denne findes der andre eksklusive boliger til salg i Tommerup i prislejet fra 3,495 mio. kroner til 4,697 mio. kroner.

De dyreste adresser der er til salg netop nu er Højsletten 8, Tommerup St til 4,697 mio. kroner, Højsletten 18, Tommerup St til 4,495 mio. kroner, Højsletten 48 til 4,295 mio. kroner, Gyvelvænget 25, Tommerup St til 3,795 mio. kroner, Pilevænget 11, Tommerup St til 3,595 mio. kroner og Højsletten 17, Tommerup St til 3,495 mio. kroner.

Listen over de dyreste boliger til salg i Tommerup ser derfor nu sådan ud:

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.dk.
Kilde: Boliga.dk
Handyhand

Få billig hjælp fra private i Tommerup

Beskriv din opgave og modtag gratis bud fra lokale med Handyhand.

Seneste udførte opgaver

  • Opsætning til en loftlampe 300 kr.
  • udskiftning af opvaskemaskine 1.000 kr.
  • Vaskemaskine gider ikke centrifugere/tømme vand. 1.100 kr.
  • Ophæng af 2 rullegardiner 450 kr.
  • Skift af toiletbræt 500 kr.
  • Light wall mounting and drilling for hanger and install washing machine 1.000 kr.

Opret en opgave