Drømmer du om at få farvet de triste køkkenlåger eller en billig hækklipning? Eller mangler du en ekstra skilling, og er du en handy-person? Så se med her.
På Handyhand kan du kvit og frit slå dine projekter og opgaver op, og få kontakt til dem der kan opfylde dine ønsker - Og du kan ligeledes gratis byde ind på at løse nogle af de mange opgaver.
Her er et udsnit af nogle af de mange “Handyhandere” som tilbyder deres hjælp til opgaver i Tommerup:
-
-
-
Brho E.
Fra Tommerup
Jeg er en pålidelig og dygtig Handyhand, der er klar til at hjælpe med mange forskellige opgaver. J...
Uanset om du søger inspiration til at få lettet hverdagen, dit drømmeprojekt eller du har lyst til at tjene en ekstra skilling på at udføre nogle af opgaverne, så er her til inspiration et udsnit af de opgaver der er opslået i nærheden:
Martin B., Karsten G. og christine F. søger hjælp til husopgaver i Tommerup
-
opsætning af bevægelses-/lyssensor
Fra Martin B. (Tommerup)
installation lys/bevægelsessensor samt programmering af timer Vores lys/bevægelsessensor virker de... -
Opsætning af havehegn (dyrehegn)
Fra Karsten G. (Tommerup)
På en lettere kuperet grund, skal der opsættes et dyrehegn - i alt ca 185 meter. Du skal have erfa... -
Udformning og opsætning af lang havelåge.
Fra christine F. (Tommerup)
Jeg skal have lavet og opsat en havelåge i indkørslen mellem 2 huse. Der er ikke nogen låge i forve...
Kimmie N., Jakob R. og Linda L. søger hjælp til haveopgaver i Tommerup
-
-
Træbeskæring
Fra Jakob R. (Tommerup)
Vi har en 120 år gammel valnød og andre træer i samme størrelse, der skal beskæres. Bla en kastanje... -
Skal have lagt 25 kvm herregårdssten. Der er klargjort med grus (sand)
Fra Linda L. (Tommerup)
Skal have lagt 25 kvm herregårdssten. Der er klargjort med grus (sand) Sten er på stedet og der er ...
winger11 -., Kenneth A. og Katinka S. søger hjælp til diverse opgaver i Tommerup
-
-
Udskift krumtap på peugeot fox knallert
Fra Kenneth A. (Tommerup)
Jeg skal have hjælp til at skille og udskifte krumtap på en Peugeot fox knallert fra 2004. Vi har a... -
Pasning af to hunde i passerens hjem fra den 14-25 juli 2025
Fra Katinka S. (Tommerup)
Vi har to hunde vi gerne vil have passet to uger i 11 dage i sidste halvdel i juli måned i passeren...