Drømmer du om at få farvet de triste køkkenlåger eller en billig hækklipning? Eller mangler du en ekstra skilling, og er du en handy-person? Så se med her.
På Handyhand kan du kvit og frit slå dine projekter og opgaver op, og få kontakt til dem der kan opfylde dine ønsker - Og du kan ligeledes gratis byde ind på at løse nogle af de mange opgaver.
Her er et udsnit af nogle af de mange “Handyhandere” som tilbyder deres hjælp til opgaver i Tommerup:
-
Brho E.
Fra Tommerup
Jeg er en pålidelig og dygtig Handyhand, der er klar til at hjælpe med mange forskellige opgaver. J... -
-
Uanset om du søger inspiration til at få lettet hverdagen, dit drømmeprojekt eller du har lyst til at tjene en ekstra skilling på at udføre nogle af opgaverne, så er her til inspiration et udsnit af de opgaver der er opslået i nærheden:
Magnus Q., Karina N. og Anita L. søger hjælp til husopgaver i Tommerup
-
Service af gaskomfur
Fra Magnus Q. (Tommerup)
Vi er flyttet i hus med gaskomfur, så vi kender ikke meget til at bruge / servicere det. Men vi op... -
Maling af udhæng, vinduer, udestue o.l udendørs
Fra Karina N. (Tommerup)
Jeg ønsker at få malet træværk på mit hus udendørs - udhæng, træloft ved overdækket terrasse, vindu... -
Opvaskemaskine Siemens - fejlkode E15
Fra Anita L. (Tommerup)
Fejlkode E15 er enten en pakning i lågen eller en revnet vandslange
Peter V., Ole R. og Helene W. søger hjælp til haveopgaver i Tommerup
-
Klipning af hække
Fra Peter V. (Tommerup)
Jeg skal have klippet hække - ca. 20 meter liguster og 40 meter spirea samt lidt andet. Affadet ska... -
Mos i græsplæne
Fra Ole R. (Tommerup)
Fjerne mos i græsplæne og køre mos væk Der er ca. 400 kvardratmeter græs Bortskaffelse af mos ca... -
Fældning eller beskæring af 1 træ
Fra Helene W. (Tommerup)
Jeg har et stort lærketræ, som skal topskæres, beskæres eller fældes helt… det må du vurdere:-) Der...
winger11 -., Katinka S. og Kenneth A. søger hjælp til diverse opgaver i Tommerup
-
-
Pasning af to hunde i passerens hjem fra den 14-25 juli 2025
Fra Katinka S. (Tommerup)
Vi har to hunde vi gerne vil have passet to uger i 11 dage i sidste halvdel i juli måned i passeren... -
Udskift krumtap på peugeot fox knallert
Fra Kenneth A. (Tommerup)
Jeg skal have hjælp til at skille og udskifte krumtap på en Peugeot fox knallert fra 2004. Vi har a...