2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Tommerup. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Tommerup er to nye boliger kommet til salg. Den første er landejendommen på Grønnemosevej 24 i Bregnemose. Med et areal på 175 m² fordelt på 4 rum tilbyder denne ejendom masser af indvendig plads.
Det, der virkelig skiller sig ud, er det imponerende grundareal på 26.616 m², som giver rig mulighed for udendørs aktiviteter og natur tæt på hjemmet. Landejendommen er udbudt til 1.995.000 kr.
Den anden mulighed er villaen på Mads Hansensgade 29 i Brylle. Med 112 m² og 4 værelser er dette en mere kompakt bolig mulighed, beliggende på en grund på 959 m².
Villaen har en udbudspris på 1.345.000 kr., og med sit knap så store jordareal vil den måske appellere til dem, der ønsker en nemmere havepleje med byens faciliteter tæt på.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.